Rozbiegany Sulejówek żyje i ma się dobrze!

Rozbiegany Sulejówek żyje i ma się dobrze! post thumbnail image

Grupa się zmienia, na jednym treningu same znajome twarze, na innym nowi biegacze nabierają odwagi do uczestniczenia w zajęciach! Mimo dużo mniejszych reprezentacji RS na masowych biegach w okolicy Warszawy nasza grupa nadal prowadzi aktywne treningi skupiające się przede wszystkim na profilaktyce poprawnego uprawiania tego sportu. Cały czas realizujemy początkowe założenia grupy:

Celem tego przedsięwzięcia była chęć pomocy w realizowaniu marzeń biegowych wszystkich chętnych: pomoc w przezwyciężaniu słabości, doradzanie w kwestiach technicznych, wskazywanie kierunków rozwoju biegowego.
Aktualnie wraz z bardzo aktywną pomocą Piotra Bułki wprowadzamy nowe kierunki rozwoju urozmaicając treningi nowościami ze świata biegania. Trener Maciek (ja) nadal dba o pomysły głównych części zajęć, zaś Piotr dba o Wasze mięśnie brzucha i odpowiednie przygotowanie do zajęć. Ja jako trener aktualnie jestem w trakcie zapoznawania się z aspektami treningu do biegów górskich, które są ostatnio bardzo modne wśród naszych biegaczy oraz przygotowania Weteranów do biegania na stadionie – to moje kolejne małe marzenie aby nasze miasto pokazało się również na tej arenie.   Treningi odbywają się aktualnie bez zmian w poniedziałki o godzinie 19:00 na obiektach Victorii Sulejówek i parku Glinianki. Zdradzę Wam tajemnice – pracuję nad możliwością udostępnienia jednej z sal gimnastycznych na treningi zimowe gdzie będziemy mogli w cieple zadbać o Wasze mięśnie (oczywiście za darmo!). O zbiórce pieniędzy na UKS Herkules, którą prowadzicie podczas treningów napiszę w odrębnym artykule, bo taka inicjatywa wymaga więcej miejsca!

Zapraszamy na treningi!

 
Zdjęcia: Mateusz Zawada i Andrzej Fabisiak
 ]]>

2 thoughts on “Rozbiegany Sulejówek żyje i ma się dobrze!”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *