Zakończenie sezonu sportowego!

Zakończenie sezonu sportowego! post thumbnail image

Miniony rok wzbogacił nasz klub o wiele nowych doświadczeń oraz pozwolił na przecieranie szlaku przed wielkimi sukcesami jakie miejmy nadzieje czekają naszych zawodników. Jak rok temu postanowiłem powiązać to małe klubowe święto z możliwością integracji grupy Rozbieganego Sulejówka, która jak wiemy ciągle się zmienia i zyskuje nowych fanatyków biegania i zdrowego stylu życia.   Na początku po raz kolejny podziękuje gospodarzowi obiektu Mariuszowi Jarzębskiemu za użyczenie sali konferencyjnej, gdzie to mogliśmy w spokoju świętować i omawiać miniony sezon do późnych godzin nocnych! Dalsze WIELKIE podziękowania dla wszystkich biegaczy Rozbieganego Sulejówka, którzy dorzucili się do puli nagród dla młodych zawodników UKS Herkules! Suma jaką uzbieraliśmy to blisko 1600 zł! To pozwoliło mi na zakup pamiątkowych statuetek oraz wyróżnienie 6 najlepszych zawodników! Dodatkowo w funduszach klubowych znaleźliśmy pieniądze na skromne nagrody dla każdego zawodnika, a dokładnie znalazł je nasz prezes Jan Rutkowski i księgowy Janusz Kawalec! Kolejny niski ukłon w stronę Mariusza Gierejko za podarowanie nam plecaków z pełną zawartością multimedialnych gadżetów! Podziękowania dla Pana Burmistrza Arkadiusza Śliwy za obecność na tym naszym małym święcie i miłe słowa wypowiedziane na podsumowanie prezentacji! Wsparcie jakie otrzymujemy od miasta pozwala nam na rozwój nie tylko zawodników ale i klubu, który odradza się jak Feniks z popiołu.  Również w końcu wielu z Was poznało naszego prezesa Jana Rutkowskiego, który również w końcu miał okazję poznać Was – już teraz wie, że to nie są tylko moje opowieści, ta grupa istnieje i jest niezastąpiona! I na koniec ponownie biegacze z Rozbieganego Sulejówka, zawodnicy UKS wraz z rodzinami oraz wszyscy, którzy dorzucili swoje „2 grosze” do tego święta- to dzięki Wam ta impreza przebiegła w świetnej rodzinnej atmosferze, przepyszne dania na stole, który uginał się od zawartości, uśmiechy na ustach, rozmowy, dyskusje oraz świetna zabawa, DZIĘKUJE!   Miałem tu opisywać cały przebieg wydarzeń ale myślę, że nie muszę tego powtarzać! Ci co chcieli to usłyszeć byli z nami, Ci co nie mogli być dopytają, Ci co nie chcieli być niech żałują 🙂 Powiedzieć, że „Jest mi miło” to mało powiedziane, rozpiera mnie duma, że prowadzę takie grupy. Pięknie ubrane Panie wśród świetnie prezentujących się Panów słuchały moich wywodów ponad godzinę, gdzie mogłem chwalić się nie swoimi wynikami. Ta chwila choć doprowadziła mnie do wysuszenia ust, dała mi niezmierna satysfakcje. Widziałem w Waszych oczach dumę, że uczestniczycie w tej imprezie i życiu grup. To co stworzyliśmy jest trwałe i dąży dalej w dobrym kierunku, który został obrany na starcie! Ja jako młody trener, mając takie wsparcie na starcie czuję się pewnie i wiem, że może być tylko lepiej! Najmilszy moment był gdy już usiadłem spokojnie na kanapie wraz ze swoja dziewczyną i mogłem patrzeć jak wzajemnie prowadzicie rozmowy i spokojnie  Jej opowiadałem o Waszych wyczynach! Wiele zapomniałem(wiecie, że często mi się to zdarza)powiedzieć ale już tego nie będę poruszał, mam nadzieje, że ostatni slajd da sygnał władzą miasta to przemyśleń. Dziękuje Wam za te chwile, działamy dalej w poniedziałek trening! Słyszałem głosy o planach na kolejną imprezę, może Wigilia ? 🙂   Galeria zdjęć —– > https://web.facebook.com/pg/Rozbiegany-Sulej%C3%B3wek-794352080645041/photos/?tab=album&album_id=1577299172350324 Prezentacja (kliknij w link, a później w zdjęcie)—–> Prezentacja z Zakończenia sezonu Zestawienie wyników zawodników UKS (kliknij w link, a później w zdjęcie)—–> Zestawienie wyników UKS Herkules w sezonie 2017]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *