Mistrzostwa Polski Sztafet

Mistrzostwa Polski Sztafet post thumbnail image

Pierwszego dnia o jak najlepszy czas walczyły Panie na najkrótszej sztafecie – 4x100m. Naszym celem było poprawienie własnego rekordu klubu i wspięcie się na jak najwyższą pozycje w rankingu. W składzie Krystyna Wieczorek, Aleksandra Szymanowska, Laura Mielczarek i Justyna Kowalska dziewczyny po bardzo dobrych zmianach ustanowiły najlepszy czas w sezonie 54,47 i zajęły 13 miejsce! Tu trzeba podkreślić, że te zawodniczki biegają dużo dłuższe dystanse niż 100m, a mimo to udaje im się osiągać bardzo dobre prędkości! Drugiego dnia braliśmy udział w bardzo ciekawej rozgrywce sztafet mieszanych na 600m! Skład naszego klubu to Szymon Łukasiak, Justyna Kowalska, Hubert Zgliński i Aleksandra Szymanowska. Po pierwszych dwóch zmianach nasi zawodnicy zajmowali bardzo wysokie 3 miejsce lecz niestety nie udało się dotrzymać tej pozycji do końca. Na ostatniej zmianie kontuzji doznała Ola, która z grymasem na twarzy walecznie ukończyła bieg! Mimo to zaliczamy bardzo fany wynik, ponieważ każdy z zawodników odnotował na swoich zmianach czas lepszy od rekordu życiowego! Wynik 6:47,91 to nowy rekord klubu i 9 miejsce! Bardzo fajna impreza pomogła nam zapoznać się z przebiegiem zawodów na najwyższym poziome w Polsce. Zawodnicy mogli zasmakować chwili sław i bardzo wysokiego poziomu organizacyjnego jaki zafundował Polski Związek Lekkiej Atletyki!  

Zajęcia realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Nasze zawodniczki są wspierane przez

     ]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *