Regionalny Finał Czwartków

Regionalny Finał Czwartków post thumbnail image

Nasz klub wystawił do finału 10 osobowy skład, który wraz z pomocą Szkoły Podstawowej nr 3 wywalczył w klasyfikacji klubowej i trenerskiej II miejsce! Do I miejsca zabrakło zaledwie 500 punktów, które zgubiliśmy podczas jednej imprezy gdzie wystawialiśmy mniej liczny skład. Średnio z naszego klubu na zawodach można było zobaczyć 25 osób. Jak na taką liczbę wynik 13100 punktów to bardzo dobre osiągnięcie. Każdy z naszych reprezentantów osiągnął podczas tego cyklu rekordy życiowe, które w większości przypadków udawało się poprawiać z zawodów na zawody! Z finału przywieźliśmy 10 medali ( 4 złote, 2 srebrne i 4 brązowe). Co łatwo policzyć każdy z zawodników wrócił z krążkiem na szyi! To już 3 nasza edycja Czwartków LA i po raz kolejny zgarniamy pełną pulę nagród! Złoto:

  • Klaudia Rutkowska – Piłeczka Palantowa
  • Bartosz Wieczorek – 300m
  • Oliwia Kowalska – 300m
  • Kamil Gryz – Piłeczka Palantowa
Srebro:
  • Maria Szymanowska – 600m
  • Igor Czarnocki – Skok w dal
Brąz:
  • Karolina Gadomska – 300m
  • Barbara Wiecha – 60m
  • Norbert Orzechowski – Skok w dal
  • Oliwier Bondyra – 300m
Na finały ogólnopolskie wystawiamy 4 osobowy skład, który będzie rywalizował z najlepszymi w dniach 16-17 czerwca. Na Łódzki stadion AZS pojadą: Klaudia Rutkowska, Bartosz Wieczorek, Oliwia Kowalska i Igor Czarnocki. Trzymajcie kciuki na naszych reprezentantów!  

Zajęcia realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Nasze zawodniczki są wspierane przez

     ]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *