Jesienny Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki

Jesienny Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki post thumbnail image

Turniej zespołów dwuosobowych Bez większego sukcesu zakończył się dla naszych zawodniczek turniej minisiatkówki w kategorii dwójek. Pierwsze w życiu zawody pokazał im, jaki ogrom pracy trzeba włożyć w tak trudną technicznie grę. Dziewczęta większość meczów zaczynały walką jak równy z równym, lecz w końcówce meczów stres i liczenie małych punktów utrudniały dokładną grę. Ostatecznie nasze dwie ekipy zakończyły turniej na 40. i 42. miejscu. Niemniej, kilka wygranych meczów i zawiązane znajomości z dziewczynkami z innych klubów dały podopiecznym Macieja Behra satysfakcję i poczucie miło spędzonego czasu. Mamy nadzieję, że poziom siatkarski, jakiego świadkiem były zawodniczki zmobilizuje je do większego zaangażowania na treningach i czerpania jeszcze większej satysfakcji z rywalizacji boiskowej.

Turniej zespołów trzyosobowych

Nasz klub reprezentowały dwie ekipy. Herkules I (Ala Zielińska, Julia Fiedorczyk, Laura Więch, Łucja Szutko) oraz Herkules II (Marika Ostrowska, Zosia Kucharska, Hania Woźnica, Gabrysia Laszczka). Każdy zespół rozegrał dziś w sumie 10 meczów.Należy dodać, że poziom dzisiejszych zawodów był bardzo wysoki, o czym świadczy obecność zespołów, które w zeszłym sezonie znalazły się wśród najlepszych drużyn w Polsce. Były momenty lepsze i gorsze, niemniej z każdym kolejnym meczem u naszych  Herkulesów widać było rosnącą determinację, zaangażowanie i radość z gry. Ostatecznie dziewczyny zajęły odpowiednio 31. i 32. miejsce. Gratulując zawodniczkom walki do samego końca życzymy, aby teraz dawały z siebie jeszcze więcej na treningach i aby siatkówka dawała im jeszcze więcej radości.Jesienny Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki za nami. Mnóstwo emocji, walki o piłkę, walki ze stresem i samym sobą oraz wreszcie nauczenie się czegoś nowego.

Wyniki:

Składy dwuosobowe
  • Herkules II (Litwiniak, Jendraszek) – 40 miejsce
  • Herkules I (Trąbińska, Szutko Lena) – 42 miejsce
Składy trzyosobowe
  • Herkules I (Zielińska, Fiedorczyk, Szutko Łucja, Więch) – 31 miejsce
  • Herkules II (Ostrowska, Kucharska, Woźnica, Laszczka) – 32 miejsce
Tekst i zdjęcia: Maciej Behr

Zajęcia realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

 ]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *