III Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka – Razem dla Małgosi !

III Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka – Razem dla Małgosi ! post thumbnail image

Zawody odbędą się w niedziele 7 kwietnia o godzinie 12:00

Koszt pakietu startowego to 30 zł

(i więcej o czym przeczytacie dalej!)

(zwolnione z opłat są dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mieszkająca w Sulejówku)

 

W skład pakietu wchodzi koszulka biegowa z logiem zawodów, prezenty od sponsorów oraz piękny pamiątkowy medal za ukończenie biegu

(w tym roku będzie on bardzo okazały i charakterystyczny, na pewno nikt takiego nie ma!)

 

Cały zysk z pakietów startowych zostanie przekazany na leczenie Małgosi Późnieckiej, która cierpi na bardzo rzadką chorobę Canavana.

Pani Illece Hartman – prezes amerykańskiej Fundacji Canavan Research – poinformowała, że już co najmniej 7 dzieci czeka na leczenie, a miejsc do programu jest od 4 do 6. Musimy zrobić wszystko, żeby Małgosia wciąż była w tej grupie! Na walkę z chorobą potrzeba ponad 4 miliony złotych! Już wiele osób wsparło walkę rodziców Małgosi o życie ich córki, czas na sportowców, czas na biegaczy! Liczymy na Wasze wsparcie i liczne zapisy! Dodatkowo podczas imprezy zostanie zorganizowana licytacja przedmiotów podarowanych przez mieszkańców miasta, sportowców i sponsorów imprezy! Więcej o chorobie Małgosi możecie przeczytać na stronie

Rozpaczliwe wołanie o ratunek. Bez leczenia Małgosia będzie umierała na naszych oczach!

  Trasa biegu będzie przebiegała wzdłuż dwóch sztucznych stawów po ścieżkach parkowych, każdy z zawodników będzie miał do pokonania 2 pętle o długości 2500 metrów. Podłoże trasy jest częściowo asfaltowe z racji tego jest zakaz biegania w butach z kolcami, ale za to dozwolony jest bieg z wózkami biegowymi! Zapraszamy również do startu zawodników Nordic Walking! Niestety nie będziemy prowadzić oddzielnej klasyfikacji ale tu liczy się bardziej sam start niż rywalizacja 🙂  – zapisy jak do biegu głównego bez żadnych dodatkowych oznaczeń.

Profesjonalnym pomiarem czasu zajmie się firma Entre Timing!

Każdy zawodnik otrzyma numer startowy z chipem elektronicznym, dzięki któremu będzie można poznać dokładny czas pokonania trasy!

W biegu może wziąć udział każdy, kto wniesie opłatę startową oraz wypełni oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w tego typu imprezie sportowej. Dodatkowo dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia musi okazać w biurze zawodów oświadczenie od rodziców.

Dla zwycięzców biegu głównego przewidzieliśmy oryginalne własnoręcznie wykonane trofeum ze złotą podkową oraz nagrody rzeczowe od sponsorów biegu!

 

Zapisy do biegu za pośrednictwem strony internetowej:

LINK DO ZAPISÓW – III BIEGU O ZŁOTĄ PODKOWĘ KASZTANKI MARSZAŁKA

lub

 adresu e-mail: trener@rozbieganysulejowek.pl

 

Jak co roku wraz z Biegiem o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka organizujemy Otwarte Mistrzostwa Sulejówka w biegach przełajowych dla młodzieży!

Wzorem lat ubiegłych odbędzie się rywalizacja w dwóch kategoriach:

  • Dystans 1000 metrów – roczniki 2008 – 2006
  • Dystans 2000 metrów – roczniki 2005 – 2003
W tym roku przygotowaliśmy dla każdego uczestnika Mistrzostw pamiątkowe medale, a dla pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii  puchary! Tu zapraszamy do uczestnictwa w szczególności uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego miasta oraz kluby sportowe! Prosimy pytać nauczycieli wychowania fizycznego o szczegóły! Opłata startowa identyczna jak w biegu głównym – 30 zł. Zwolnieni z opłat są mieszkańcy Sulejówka poniżej 18 roku życia.  

Zapisy do Otwartych Mistrzostw Sulejówka w biegach przełajowych za pośrednictwem strony internetowej:

LINK DO ZAPISÓW – OTWARTE MISTRZOSTWA SULEJÓWKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

lub

 adresu e-mail: trener@rozbieganysulejowek.pl


Dokumenty do pobrania:


Zawody realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

 ]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *