Program KLUB 2019

Program KLUB 2019 post thumbnail image

Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach rządowego „Programu KLUB” ‼️ Wsparcie finansowe zostało przeznaczone na: 🔸 dofinansowanie obozu sportowego w Olecku 🔸 wynagrodzenie pracy trenera W ramach „Programu KLUB” nasz klub uruchomił zajęcia dla 3 grup lekkoatletycznych, w których bierze udział blisko 60 zawodników i zawodniczek 😍😍😍 Zajęcia odbywają się w zależności od wieku od 2 do 6 razy w tygodniu 🤸‍♂️🏃‍♀️🏋️‍♂️ A to wszystko w 25 lecie działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules Sulejówek 🥳🥳🥳 Dziś Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło nabór wniosków do kolejnej edycji. Mamy nadzieję, że w 2020 roku również uda nam się otrzymać do znaczące wsparcie dla działalności naszego klubu!]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *