Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka 2020

Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka 2020 post thumbnail image

Zawody odbędą się w niedzielę

22 marca 2020

Koszt pakietu startowego zależy od Ciebie!

Z pamiątkowa koszulką techniczną: 30 zł – przy zapisie do 29.02.2020 40 zł – przy zapisie po 29.02.2020 Bez pamiątkowej koszulki technicznej: 20 zł – przy zapisie do 29.02.2020 30 zł – przy zapisie po 29.02.2020 (zwolnione z opłat są dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia mieszkająca w Sulejówku)

W skład pakietu wchodzi koszulka biegowa z logiem zawodów, prezenty od sponsorów oraz piękny pamiątkowy medal za ukończenie biegu

(wzorem ubiegłego roku będzie on bardzo okazały i charakterystyczny, na pewno nikt takiego nie ma!) Trasa biegu będzie przebiegała wzdłuż dwóch sztucznych stawów po ścieżkach parkowych, każdy z zawodników będzie miał do pokonania 2 pętle o długości 2500 metrów. Podłoże trasy jest częściowo asfaltowe z racji tego jest zakaz biegania w butach z kolcami, ale za to dozwolony jest bieg z wózkami biegowymi!

Nagroda główna – 1000 zł

Dla pierwszej Pani i pierwszego Pana na mecie biegu głównego. Dla drugich i trzecich miejsc nagrody rzeczowe

Profesjonalnym pomiarem czasu zajmie się firma Ale Czas!

Każdy zawodnik otrzyma numer startowy z chipem elektronicznym, dzięki któremu będzie można poznać dokładny czas pokonania trasy! A gdy przekroczycie metę, w tym roku wyślemy do Was sms-y z informacją o wyniku!

W biegu może wziąć udział każdy, kto wniesie opłatę startową oraz wypełni oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w tego typu imprezie sportowej. Dodatkowo dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia musi okazać w biurze zawodów oświadczenie od rodziców.

Dla zwycięzców biegu głównego przewidzieliśmy oryginalne, własnoręcznie wykonane trofeum ze złotą podkową oraz nagrody rzeczowe od sponsorów biegu!

Zapisy do biegu za pośrednictwem strony internetowej:

——-> KLIKNIJ TUTAJ <——-

__________________________________

Zapraszamy również do startu zawodników

Nordic Walking!

W tym roku wprowadzamy dodatkowy bieg, w którym będą rywalizować wyłącznie zawodnicy z kijami! Czeka na Was trasa o długości 2500 metrów, dla każdego kto ukończy tą rywalizacje również przewidujemy medal, a dla najlepszych trójek wśród pań i panów okazałe puchary!

Zapisy do biegu Nordic Walking za pośrednictwem strony internetowej:

——> KLIKNIJ TUTAJ <—–

Opłata startowa identyczna jak w biegu głównym. Zwolnieni z opłat są mieszkańcy Sulejówka poniżej 18 roku życia.

Jak co roku wraz z Biegiem o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka organizujemy  biegi przełajowe dla młodzieży!

W tym roku rywalizacja odbędzie się w 3 kategoriach:
  • Dystans 400 metrów – roczniki 2013 – 2010
  • Dystans 1000 metrów – roczniki 2009 – 2007
  • Dystans 2000 metrów – roczniki 2006 – 2004
W tym roku przygotowaliśmy dla każdego uczestnika biegów młodzieżowych pamiątkowe medale, a dla pierwszych trzech miejsc na dystansie 1000 i 2000 metrów  puchary! Tu zapraszamy do uczestnictwa w szczególności uczniów szkół podstawowych  z naszego miasta oraz kluby sportowe! Prosimy pytać nauczycieli wychowania fizycznego o szczegóły! Opłata startowa identyczna, jak w biegu głównym. Zwolnieni z opłat są mieszkańcy Sulejówka poniżej 18 roku życia.

Zapisy do młodzieżowych biegów przełajowych:

—–> KLIKNIJ TUTAJ <—–


Dokumenty do pobrania:

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *