ZMIANA TERMINU – IV Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

ZMIANA TERMINU – IV Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka post thumbnail image

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną na świecie zostaliśmy zmuszeni do odwołania zawodów i zmiany terminu na 28 czerwca 2020 roku. Jest to niesłychanie ciężka sytuacja dla nas organizatorów ponieważ musimy wszystko wywrócić do góry nogami ale mamy nadzieję, że cała ta sytuacja wyjdzie z korzyścią dla wszystkich. Zmiana terminu niesie za sobą rezygnacje z uczestnictwa w zawodach. Niestety wiemy, że nie każdemu odpowiada nowy termin, dlatego wprowadziliśmy dwie opcje dla takich osób:

  • zwrot opłaty startowej
  • wysyłka pakietu startowego wraz z medalem
Rezygnacji z udziału w naszym biegu można dokonać do 30 marca 2020 roku. Termin ten jest związany z kosztami jakie musieliśmy ponieść podczas organizacji zawodów. Niestety nie mogliśmy przewidzieć ataku wirusa na Polskę i na dwa tygodnie przed startem już mieliśmy wszystko przygotowane do zawodów (koszulki, medale, obsługa sędziowska itp.). Rezygnacje z zawodów można zgłosić tylko i wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy o wysłanie wiadomości na jeden z adresów email:
  • trener@rozbieganysulejowek.pl
  • maciek-czyz@wp.pl
Nasze zawody są organizowane z czystej pasji i bez żadnych przychodów. Cała suma jaką uzbieraliśmy z opłat startowych przeznaczamy w tym roku na organizację zawodów, dlatego wprowadzamy limit czasowy rezygnacji z zawodów. Mamy nadzieję, że nas rozumiecie – przepraszamy musieliśmy poczynić takie kroki. Zapisy na zawody pozostawiamy cały czas w formie otwartej. W przypadku rezygnacji osób zapisanych na biegi, będziemy sukcesywnie zwalniać miejsca. Zapisy dostępne za pośrednictwem linków: Dodatkowo w aktualizacji regulaminu znajdziecie zapis o możliwości kolejnej zmiany terminu, która może tylko i wyłącznie nastąpić w przypadku przedłużającej się sytuacji epidemiologicznej na świecie. W przypadku zwalczenia epidemii bieg odbędzie się 28 czerwca 2020 roku. REGULAMIN (aktualizacja 17.03.2020)]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *