Ach, co to był za Ślub!!!!

Ach, co to był za Ślub!!!! post thumbnail image

Dzisiaj był wyjątkowy dzień. Dzień mobilizacji wszystkich Rozbieganych i Herkulesów,
bo dzisiaj Trener Maciek wziął ślub z Piękną Martą <3

Zapraszamy na relację zdjęciową, a poniżej życzenia, które składamy Nowożeńcom z głębi rozbieganych serc.

Marto! Maćku! Trenerze i Żono Trenera!

Życzenia nie muszą posiadać rymu, nie muszą być spisane złotymi zgłoskami, nic się nie stanie, jeśli nie będą okraszone najznakomitszymi słowami i sformułowaniami. Ważne, żeby były prosto z serca – z myślą o tych, do których są kierowane.

Marto,

Gratulujemy Ci z całego serca tego przystojniaka – wiesz to dobrze, a my tylko utwierdzimy Cię w przekonaniu, że wybrałaś najlepiej, jak mogłaś. Maciek to złoty chłopak, który – jeśli tylko nie będzie musiał biec na trening – nieba Ci przychyli. O jego kondycję fizyczną się martwić nie musisz, a i posłuch u dzieci ma, więc z własnymi też sobie powinien poradzić. Jeśli tylko sobie zażyczysz, to zawiezie Cię nawet na koniec świata i nie policzy zbyt dużo za kurs. A jeśli nawet z jakiegoś powodu nie wyłączy taksometru, to jesteśmy pewni, że i z tym sobie świetnie poradzisz.

Nie będziesz miała z nami łatwo – tak z nami – przecież biorąc Maćka za męża – wzięłaś sobie cały Herkulesowy i Rozbiegany Sulejówek do domu. Próbowaliśmy przekupić księdza, żeby dodał ten zapis do przysięgi małżeńskiej, ale niestety był nieugięty.  Jesteśmy pewni, że jakoś się dogadamy – mamy tylko nadzieję, że dobrze gotujesz, bo po ciężkich treningach apetyt nam dopisuje.

Maćku,

Tobie również gratulujemy tej pięknej niewiasty. A za to całe zaangażowanie, jakie wkładasz w treningi z nami, bardzo mocno Ci dzisiaj dziękujemy.  Banalnie będzie napisać, że robisz kawał wspaniałej, niezwykle potrzebnej i przynoszącej niesamowitą satysfakcję roboty, ale jednak taka jest prawda – każdy trening z Tobą sprawia nam frajdę i mamy nadzieję, że Tobie również. Mógłbyś czasem tylko podkręcić intensywność treningu, bo te dotychczasowe są mocno lajtowe. Mówimy Ci o tym/ piszemy – ale nic sobie z tego nie robisz. Może Marta na Ciebie jakoś wpłynie, bo my już nie wiemy jak 😉

I na zakończenie tego przydługiego wstępu ślemy życzenia właściwe – prosto z naszych Herkulesowych i Rozbieganych serc!

Żyjcie pełnią życia, niech prowadzą Was marzenia. Każdy ranek niech będzie szczególny, dzień wyjątkowy, a wieczór wspólny.  Iskierka miłości, która Was połączyła, niech świeci radosnym blaskiem.

Bądźcie parą, kumplami i przyjaciółmi, a życie nigdy nie będzie nudne, ani trudne.

Wasza Rozbiegana Rodzina

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *