Udział wirtualny – Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka 2020

Udział wirtualny – Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka 2020 post thumbnail image
Udział w IV Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka 2020 możesz odbyć wirtualnie

‼️

Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy do udziału w zawodach WIRTUALNIE – wiemy, że nie jest to idealne rozwiązanie ale na pewno najbezpieczniejsze dla Was i dla Nas. Oczywiście nie jest to obowiązek i jako organizatorzy będziemy robić wszystko aby zorganizować dla Was zawody w REALU

Każdy z uczestników:

  • Biegu Głównego
  • Marszu Nordic Walking
  • Biegów Młodzieżowych

otrzymał właśnie taką o to wiadomość od nas:”Witamy! Ten dość specyficzny okres na świecie zmusza nas do wydania możliwości udziału w naszym biegu wirtualnie.

Każdy kto chciałby otrzymać wraz z pakietem startowym medal ale boi się brać udział osobiście w zawodach ma możliwość odbyć bieg/marsz WIRTUALNIE !

Wystarczy pokonać deklarowany podczas zapisu dystans, zapisać go za pośrednictwem urządzenia z GPS i wysłanie do nas za pośrednictwem email pod adres trener@rozbieganysulejowek.pl wyników w postaci mapki z trasą biegu i wyniku czasowego.

Pakiety startowe z medalami będziemy wydawać według wcześniejszej informacji lub istnieje możliwość wysyłki pakietu startowego z medalem bezpośrednio do Was – koszt wysyłki to 15 zł.

Mimo, że mamy niesłychanie wielką satysfakcje organizacji dla Was tej imprezy to zachęcamy do udziału WIRTUALNEGO w biegu ze względów bezpieczeństwa.

Oczywiście, jeśli uważasz udział wirtualny za bezsensowny – czekaj na następną wiadomość już 12 września z dokładnym podziałem startów w biegu.

W załączniku regulamin biegu wirtualnego.

PozdrawiamMaciej Czyż”

Link do regulaminu:http://rozbieganysulejowek.pl/wp-content/uploads/2020/01/Regulamin-udzia%C5%82-wirtualny.pdf

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *