Klasa sportowa w naszym Liceum

Klasa sportowa w naszym Liceum post thumbnail image

Zapraszamy do klasy usportowionej o profilu lekkoatletyczno – piłkarskim w Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sulejówku !

W tym roku szkoła przy współpracy z dwoma klubami UKS Herkules Sulejówek i MLKS Victoria Sulejówek otwiera klasę o nowym profilu, gdzie uczniowie w bardzo dobry warunkach edukacyjno – sportowych będą mogli dalej rozwijać swoje umiejętności sportowe przy równoczesnym świetnym nauczaniu. Szkoła posiada świeżo wyremontowany obiekt sportowy z bieżnią okrężną o długości 300m, piaskownicą do skoku w dal i rzutnią do kuli. Dodatkowo przy naszej pomocy w ubiegłym roku stworzyliśmy w pełni wyposażoną siłownię

W linku poniżej zamieszczamy film promujący klasę:

W linku poniżej zamieszczamy prezentację szkoły:

W linku poniżej zamieszczamy terminy rekrutacji:

Niedługo zorganizujemy dla państwa spotkanie z dyrekcją szkoły aby przedstawić atuty naszego Liceum

W przypadku pytań proszę kontaktować się z trenerem:

  • 500-018-105 (Maciej Czyż)
  • trener@rozbieganysulejowek.pl

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *