Koniec Czwartków Lekkoatletycznych

Koniec Czwartków Lekkoatletycznych post thumbnail image

W tym roku już w październiku zakończyliśmy nasze Czwartki Lekkoatletyczne w Sulejówku! W 2021 roku podczas części wiosennej i jesiennej zorganizowaliśmy 10 imprez, na których średnio uczestniczyło około 90 dzieci z naszego miasta i okolic.

Październikowe zawody wyszły fenomenalnie! Pogoda była bardzo dobra, choć temperatura już dawała o sobie znać, mimo to na stadion przy ul. Paderewskiego 29 zjechało się bardzo dużo dzieci, wraz z rodzicami i trenerami! Mocno jesienne warunki atmosferyczne nie przeszkodziły w osiąganiu bardzo dobrych rezultatów.

Najlepsi zawodnicy tym razem po za medalami ufundowanymi przez Miasto Sulejówek otrzymali dodatkowe gadżety w postaci zegarków, bidonów czy słodyczy. Nie udało by się tego zrobić bez pomocy firmy meblarskiej Fresco Pana Krzysztofa Wieczorka! Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie! Po za gadżetami dla najlepszych, Pan Krzysztof ufundował napoje energetyczne firmy 4Move dla każdego zawodnika, który ukończył konkurencje biegowe!

To nie koniec atrakcji jakie czekały na uczestników naszych ostatnich zawodów! Podczas zapisywania na bieg można było otrzymać pamiątkowe długopisy z naszym logiem, które przygotowała firma AleCzas! Dziękujemy za ten miły gest z Waszej strony!

Dziękujemy za tak liczny udział w zawodach, zapraszamy na treningi lekkoatletyczne i czekajcie na informacje dotyczące edycji 2022!

Wyniki:

Rezultaty – 07.10.2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *