Informacje dla nowych zawodników sekcji lekkoatletycznej!

Informacje dla nowych zawodników sekcji lekkoatletycznej! post thumbnail image

Idąc za słowami trenera Macieja Czyża w tym poście umieścimy wszystkie potrzebne informacje dla rodziców i zawodników chcących spróbować swoich sił w naszym klubie!

Harmonogram treningów

Trener Maciej Czyż:

Grupa I (roczniki 2013 – 2014): Wtorek i Piątek godzina 16:30
Grupa II (roczniki 2012 – 2010): Poniedziałek i Środa godzina 17:00, Piątek godzina 17:30
Grupa III (roczniki 2009 i starsi): Poniedziałek, Środa i Piątek godzina 18:00, Wtorek godzina 17:30 – lub ustalenia indywidualne z zawodnikami

Trenerka Justyna Kowalska

Grupa V (roczniki 2018 – 2015): Wtorek i Czwartek godzina 17:00 – pierwszy trening dopiero po powrocie trenerki dnia 26.09.2023

Nawiązując do wczorajszej informacji, trenerka Justyna aktualnie przebywa na wakacjach i wraca na treningi dopiero 26.09.2023. Do tego czasu zapraszamy dzieci chcące trenować z Panią Justyną na zajęcia do trenera Macieja Czyża według powyższego harmonogramu.

Opłaty

W naszym klubie panuje zwyczaj pierwszego miesiąca GRATIS! Dajemy trenerom i zawodnikom miesięczny czas na zapoznanie się oraz sprawdzenie czy oby na pewno lekkoatletyka to sport dla Was! Od października opłata stała miesięczna to jedyna 80 zł na cele statutowe klubu.

Co ? Gdzie ? i jak ?

Wszystkie treningi niezależnie od grupy i warunków pogodowych odbywać się będą na stadionie przy Liceum Ogólnokształcącym w Sulejówku – ul. Paderewskiego 29. Nasz klub nie posiada dostępu do szatni więc preferujemy przybycie na trening już w stroju sportowym (ewentualnie można się przebrać w drewnianym budynku klubowym)

Zbiórka zawodników na trening odbywa się przed drewnianym budynkiem klubowym przy boisku wielofunkcyjnym (baner z herbem klubu na domku). Po przywitaniu się z trenerem następuje przejście na boisko.

Każdy zawodnik ma obowiązkowo strój sportowy i buty sportowe! Dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w treningu w stroju cywilnym lub nieodpowiednich butach. Na treningi zabieramy wodę do picia oraz czapkę przy dużym nasłonecznieniu.

W przypadku bardzo trudnych warunków pogodowych trener może przenieść zajęcia do siłownii wewnątrz budynku lub ostatecznie odwołać zajęcia z wcześniejszą informacją do rodziców.

W grupach I i V zajęcia będą skupiały się na zabawach sportowych z małym akcentem lekkoatletycznym. Dzieci dzięki doświadczeniu trenerów poznają wiele zabaw sportowych oraz podstawowe konkurencje lekkoatletyczne.

W grupach II i III zajęcia będą bardziej rozbudowane o doskonalenie technik podstawowych konkurencji lekkoatletycznych oraz ewentualne sprecyzowanie docelowej konkurencji zawodnika.

Komunikacja Trener – Rodzic – Zawodnik

Nasz klub z powodzeniem kontaktuje się z rodzicami za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Prosimy o ściągnięcie aplikacji i założenie swojego konta. Trenerzy dodadzą państwa do odpowiedniej grupy komunikacyjnej, w której będą przekazywane podstawowe informacje o treningach, zawodach czy innych ważnych sprawach.

Dodatkowo trener Maciej Czyż komunikuje się bezpośrednio ze starszymi zawodnikami za pośrednictwem grupy zawodniczej w aplikacji messenger.

Deklaracja

Prosimy rodziców o deklaracje, do której grupy dziecko będzie uczęszczało za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu trenera Macieja Czyża: 500-018-105.

W związku z powyższym mamy małą sugestię i prośbę aby dzieci z roczników 2018-2015 w miarę możliwości przyłączyły się do grupy trenerki Justyny, a starsi zawodnicy (od 2014 rocznika) do trenera Maćka. Taki podział ułatwi nam dobór odpowiednich ćwiczeń czy zabaw sportowych, a dzieciom będzie łatwiej zgrać się w grupie 🙂

Pytania

Wszelkie pytania lub wątpliwości rozwieje trener Maciej Czyż – prosimy o telefon lub sms na numer 500-018-105.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *