Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka

Od 2016 roku organizujemy na terenie Miasta Sulejówek Bieg o Złotą Podkowę Kasztanki Marszałka. Głównym założeniem powstania tego wydarzenia było zmobilizowanie mieszkańców miasta do uprawiania sportu oraz integrację społeczną.

IV Bieg – Pandemiczna edycja 2020

Z każdym kolejnym rokiem nasz bieg się rozwija i przyciąga ludzi nie tylko z naszego miasta ale również okolicznych miejscowości. Dodatkowo rodzinna atmosfera, która towarzyszy przy organizacji zawodów przyciąga biegaczy z całej Polski, jaki i świata! Przybywają do nas zawodnicy z odległych miast takich jak Łódź, Poznań, Rzeszów czy Gdańsk.

Bieg z racji podstawowego założenia (zachęcenie do aktywności sportowej) zawsze ma długość 5 kilometrów. Jest to dystans, który bez większych problemów pokona każdy amator biegania, jak i osoba, która dopiero zechce rozpocząć swoją przygodę sportową.

Bieg V – edycja 2021

Zawody organizowane są zawsze na terenach zielonych miasta Sulejówek – aktualnie zagościliśmy w pięknym Parku Glinianki i tam zapewne zostaniemy na lata!

Dokładne informacje o terminach zawodów i systemie zapisów można śledzić w aktualnościach naszej strony oraz na profilu Facebook – BIEG O ZŁOTĄ PODKOWĘ KASZTANKI MARSZAŁKA

Historie naszej imprezy możecie poznać w podstronach (rozwijalne menu)

Zachęcamy do udziału w następnej edycji !