Rozbiegany Sulejówek

Grupa mieszkańców Sulejówka i nie tylko! Biegacze zawodowi, amatorzy oraz osoby całkowicie niezwiązane ze sportem mogą dołączyć i uczestniczyć w naszych zajęciach, prowadzonych przez trenera Macieja Czyża.

Na zajęciach prowadzimy sesje treningowe oparte na doświadczeniu i wiedzy prowadzącego, rozwijające całe ciało z akcentem biegowym. Na treningach można poznać podstawy treningu biegacza, rozwinąć swoją wydolność i zadbać o dobry stan zdrowia dzięki regularnym ćwiczeniom.

W naszym gronie mamy kilku maratończyków, ale również osoby zaczynające od zera. Do udziału w treningach zapraszamy każdego niezależnie od wieku i zaangażowania biegowego.

Często po za uśmiechami towarzyszy nam słońce

Na naszych zajęciach poznasz różne techniki treningowe. Każde spotkania mają swój zaplanowany harmonogram oraz cel. W naszych treningach można wyszczególnić pracę nad siłą biegową, techniką, sprawnością czy wytrzymałością. Jednostka treningowa jest tak zaplanowana aby każdy mógł ją wykonać niezależnie od zaawansowania.

Na każdych zajęciach przeprowadzana jest profesjonalna rozgrzewka oraz podział na poziomy zaawansowania w celu przeprowadzenia głównej części treningu.

Stadion ma sztuczne oświetlenie więc treningi realizujemy zawsze

Spotykamy się regularnie na stadionie Liceum w Sulejówku przy ul. Paderewskiego 29.
Godziny i miejsca treningów są podawane na bieżąco w postach na FB. Zachęcamy do obserwowania strony ROZBIEGANY SULEJÓWEK

Patronat nad grupą objął Burmistrz Miasta Sulejówek Pan Arkadiusz Śliwa oraz UKS Herkules Sulejówek.