Półmetek City Trail

Półmetek City Trail post thumbnail image

Kamil Gryz na mecie[/caption] W kategorii D3 najlepiej na dystansie 1000 metrów spisała się Oliwia Kowalska zajmując 3 miejsce, gdzie trzeba podkreślić na pierwszych dwóch miejscach pojawiły się panie przed panami! Wśród chłopców najwyższą lokatę zajął Norbert Orzechowski (9 miejsce), zaraz za nim na metę wpadł Igor Czarnocki(10 miejsce) i Kamil Gryz (11 miejsce). W tej kategorii o miejsce na podium będą walczyły dwie nasze zawodniczki: Oliwia Kowalska i Maria Szymanowska (nieobecna w tym biegu)     [caption id="attachment_2214" align="alignleft" width="300"] Laura Mielczarek na półmetku[/caption] Kategoria D4 została zdominowana przez Szymona Łukasiaka, który zaliczył drugie zwycięstwo z rzędu na 2000 metrów.  Trzeci na metę przybiegł z niewielką stratą Szymon Makos. Dzięki tym wysokim lokatom obaj zawodnicy będą walczyć o podium w całym grand prix. Niskie miejsce zajęli: Hubert Zgliński wracający po złamaniu ręki (11 miejsce) oraz nowy zawodnik grupy Sebastian Pękacki (17 miejsce). Wśród Pań po raz kolejny na drugim miejscu przybiegła Justyna Kowalska, która zmaga się z kontuzją, zaraz za nią zobaczyliśmy Laure Mielczarek, która w końcu pokazała pazur na tak długim dystansie. Zmora dziwny urazów dopadła dziewczyny z rocznika 2004 i przez to niskie pozycje zajęły: Róża Abramowicz ( 8 miejsce) oraz Aleksandra Szymanowska ( 11 miejsce). Najniższą pozycje wśród Pań zajęła Krystyna Wieczorek – 13 miejsce.

W tym roku mamy swoich reprezentantów na najdłuższym dystansie 5 kilometrów. W kategorii K16 Julia Bielawska walczy o podium w całym grand prix i tym razem zajęła 3 miejsce z czasem 22:49. Panowie w tej samej kategorii wiekowej mają o wiele ciężej, Bartosz Makos zajął dopiero 6 pozycje z czasem 19:00, choć w całym cyklu zajmuje nadal wysokie 2 miejsce co będzie niestety ciężko utrzymać ponieważ konkurenci Bartka są w pierwszej dziesiątce kategorii OPEN.   Przy tym biegu niestety nie robiliśmy zdjęć(ktoś zapomniał karty do aparatu 😉 ) Pozwoliliśmy sobie zapożyczyć kilka autorstwa Piotra Dymusa ( https://web.facebook.com/PiotrDymusFotografia/ )   Źródło zdjęć: https://web.facebook.com/pg/CITYTRAILpl/photos/?tab=album&album_id=1515086161902070]]>