Potrzebne wsparcie dla Magdy

Potrzebne wsparcie dla Magdy post thumbnail image
Rozbiegani,

jak zapewne część z Was wie, rok temu u Trenerki Magdy zdiagnozowano stwardnienie rozsiane. To neurologiczna, nieuleczalna choroba, ale dzięki odpowiedniemu leczeniu i właściwej aktywności można spowolnić, a nawet zahamować jej postęp.
Na szczęście choroba jest na razie dość łaskawa: na pierwszy rzut oka nie widać jej objawów, a i charakter sportowca nie pozwala na roztkliwianie się nad sobą 😉. Jednak niemoc, która ogarnia Magdę w niektórych momentach jest nie do opanowania: to nie jest zwykłe zmęczenie, to jedna z części składowych choroby.
I tu zaczyna się prośba do Was: żeby móc w dalszym ciągu być aktywną, Magda potrzebuje regularnej rehabilitacji (kilkaset zł miesięcznie), a także sprzętu wspomagającego funkcjonowanie (cel na najbliższy rok: rower ze wspomaganiem elektrycznym). Niestety na chwilę obecną koszty rehabilitacji, leków i lekarzy nie pozwalają na obciążenie budżetu domowego zakupem takiego sprzętu (7-8 tys. zł). Potrzebny jest również turnus rehabilitacyjny w 2021, lub 2022 roku, a to już koszt kilkunastu tysięcy złotych… Dlatego prosimy Was o pomoc.
Magda jest podopieczną fundacji „Dobro Powraca”, która specjalizuje się w pomocy osobom chorym na SM.
Można jej pomóc przekazując 1% swojego podatku:
KRS: 0000338878, cel szczegółowy: Magdalena Maciejewska
lub przekazując darowiznę pieniężną bezpośrednio na subkonto w Fundacji “Dobro Powraca”
Nr konta: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
W tytule wpisując: Magdalena Maciejewska
WAŻNE: żeby mogła korzystać z tych pieniędzy, konieczne jest wpisanie w tytule przelewu imienia i nazwiska. Darowizny są oczywiście anonimowe.

Pokażmy swoją sportową solidarność!

 

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *