#RScamp 2021

#RScamp 2021 post thumbnail image
W marcu 2021 roku w końcu udało nam się uruchomić projekt #RScamp, który pojawił się w naszych głowach dobre 2 lata temu!

SONY DSC

Sześcioro zawodników Rozbieganego Sulejówka udała się pod opieką trenera Macieja Czyża do Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale na weekendowe konsultacje treningowe. Podczas obozu mogliśmy doskonalić swoje umiejętności sportowe pod kontrolą trenera z wykorzystaniem świetnego obiektu sportowego.

Lokalizacja COS OPO Spała nie bez przyczyny została wybrana. Uczestnicy obozu mogli zobaczyć jak na co dzień żyją profesjonalni sportowcy przygotowujący się do Igrzysk Olimpijskich. Trenowaliśmy na tych samych arenach co siatkarze, kolarze czy też właśnie lekkoatleci.

SONY DSC

Pierwszego dnia obozu wykonaliśmy bieg ciągły na stadionie połączony ze sprawnością ogólną na płotkach lekkoatletycznych. Drugiego dnia nie było lekko od samego rana – o 7:15 rozpoczęliśmy 4km podczas rozruchu połączonego z porannym strechingiem. Przed obiadem wykonaliśmy najcięższą jednostkę treningową – wytrzymałość, aby popołudniu móc skupić się na treningu siłowym. Obóz zakończyliśmy treningiem skocznościowym na hali.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz gadżety od sponsora UKS Herkules.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z #RScamp

https://www.youtube.com/watch?v=X0Y3OJ2C5Tc
]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *