Obóz Zakopane 21-31.07.2022 – Zbiór informacji

Obóz Zakopane 21-31.07.2022 – Zbiór informacji post thumbnail image

Wielkimi krokami zbliża się nasz długo wyczekiwany obóz w Zakopanem dla grup młodszych! Do zimowej stolicy Polski pojedzie 38 zawodników z grup trenera Czyża i Tyborowskiego. W poniższym poście przedstawiamy podstawowe informacje potrzebne przed obozem.

Transport: Autokar
Zakwaterowanie: Willa Kurant
Treningi: COS Zakopane oraz tereny zielone
Koszt: 1500 zł

Pozostałą część opłaty proszę wpłacać na konto:

UKS Herkules Sulejówek
ul. Narutowicza 10
05-071 Sulejówek

Numer konta: 09 1240 2148 1111 0000 3032 0284
Tytuł: Obóz Zakopane – [Imię i nazwisko zawodnika]

Zbiórka w dniu 21.07.2022 o godzinie 6:00 na parkingu przed Liceum w Sulejówku ul. Paderewskiego 29. Wyjazd o godzinie 6:15
Powrót w dniu 31.07.2022 około godziny 15/16 – będziemy państwa informować.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie grupy będzie w Willi Kurant, która jest stałym punktem wyjazdowym naszego klubu. Piękne pokoje, wyśmienita kuchnia i przede wszystkim wspaniali gospodarze. Dzieci będą podzielone na pokoje 2,3 lub 4 osobowe z własną łazienką, TV oraz dostępem do WiFi. Podział na pokoje dokonuje trener prowadzący grupę. Dzieci otrzymają 3posiłki dziennie + deser po obiedzie oraz wodę bez ograniczeń.

Treningi będą przeprowadzane na terenie COS Spała oraz terenach zielonych w okolicy miejsca zamieszkania. W planie jest przeprowadzenie wycieczek turystycznych po tatrzańskim parku narodowym oraz mieście Zakopane co 2 lub 3 dzień więc proszę przygotować dzieci na dużo chodzenia 🙂

Poniżej przedstawiamy ściągę co zabrać TRZEBA:

 • Ciuchy na trening (koszulki na krótki rękaw minimum 5-6szt., dresy (długie) min. 2 szt, ortalion, spodenki/leginsy krótkie i długie min. po 2 szt.)
 • Ciuchy cywilne (tutaj nie przesadzać, 3-4 koszulki, 2-3 bluzy, 2-3 spodnie długie, 2-3 spodenki, pidżama, kurtka)
 • Bielizna (nauczyć dzieci jak robi się pranie ręczne, żeby za dużo rzeczy nie brać)
 • Kąpielówki
 • Klapki
 • Ręcznik duży
 • Adidasy do biegania (2 pary) – nie brać butów do chodzenia po górach!!!
 • Zegarek ze stoperem – nie smartband tylko zwykły zegarek
 • Zeszyt i długopis
 • LEGITYMACJE (aktualna)
 • prowiant na drogę oraz wodę na pierwszy dzień.

Jeśli dziecko przyjmuje jakieś leki proszę przekazać je do kierownika (Maciej Czyż) w dniu wyjazdu. Leki muszą być dobrze zapakowane wraz z instrukcją jak je podawać dziecku. Zawodnicy nie mogą mieć żadnych leków w pokojach (nawet witamin!)

Jeśli nie chcą państwo przekazywać całego kieszonkowego dzieciom, można zdeponować je u kierownika (Maciej Czyż). Proszę przekazać pieniądze w dniu wyjazdu kierownikowi w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz kwotą jaka się tam znajduje, z podziałem na drobne nominały (10 i 20 zł). Jeśli chodzi o kwotę to często przyjmuje się 10-30 zł na dzień. Dzieciom pieniądze będą potrzebne na ewentualne pamiątki lub słodkie przekąski 🙂 pozostałe rzeczy niezbędne do funkcjonowania my zapewnimy 🙂

Dzieci mogą mieć na obozie telefony komórkowe ale prośba do rodziców aby wykonywać telefonu w godzinach 20-21 i nie za często 😉 Jeśli będą jakieś problemy otrzymają państwo natychmiast informacje od trenera lub kierownika, zbyt częste telefony mogą się źle skończyć 🙂

Jeśli dziecko ma chorobę lokomocyjną, proszę podać odpowiednio wcześniej leki dziecku i zakazać jeść na mleku przez okres 24h do wyjazdu.

Z wyjazdu będą przeprowadzane relacje video na naszym Instagramie oraz Facebooku 🙂

Kontakt do kierownika wyjazdu: Maciej Czyż tel. 500-018-105

Poniżej przedstawiamy dokumenty, z którymi proszę się zapoznać. Każdy uczestnik musi mieć w dniu wyjazdu kartę kwalifikacyjną (chyba że ktoś wypełnił na spotkaniu):

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *