Halowe Mistrzostwa Polski 09-11.02.2024

Halowe Mistrzostwa Polski 09-11.02.2024 post thumbnail image

Tegoroczne Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20 zapisują się w historii klubu Wielkimi literami! Pierwszy medal po reaktywacji klubu zdobyła Alicja Zielińska w biegu na 600m!

Dwa awanse do finału A wywalczyli nasi reprezentanci podczas 🇵🇱 Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20 🇵🇱

Alicja Zielińska wygrała swoją serię oraz całe eliminacje z nowym rekordem życiowym na 600m ‼️ W finale Ala popisała się fenomenalnym czuciem biegu oraz realizacją założonej taktyki, co przyniosło finalnie brązowy medal Mistrzostw Polski!

Bartosz Wieczorek po samotnym biegu wszedł do finału z nowym rekordem życiowym i 6 czasem na 400m. Trzeba dodać, że był najlepszy z 2006 rocznika ‼️ W finale Bartek zajął ostatecznie 5 miejsce z bardzo dobry czasem !