X Mityng Lekkoatletyczny

X Mityng Lekkoatletyczny post thumbnail image

Mało kto wie o tych zawodach, które są już na stałe wpisane w kalendarz miasta. Przez ostatnie 10 lat nasz klub zajmuje się organizowaniem zawodów strikte biegowych na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Narutowicza 10. Impreza jest skierowana to wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego miasta. W tym roku pierwszy raz i my (Rozbiegany Sulejówek) braliśmy czynny udział w organizacji X Mityngu Lekkoatletycznego. Zawody są podzielone na dwa etapy: podstawówki i gimnazjum. Te pierwsze zaczęły już o godzinie 9:00 i rywalizowały na dystansach 60m, 300m, 600m/1000m(dziewczynki/chłopcy) i sztafecie 4 x 1 okrążenie(ok. 240 m.). Niestety warunki biegowe nie były sprzyjające z powodu bardzo silnego wiatru przeciwnego, wyniki odbiegały od oczekiwanych.  Druga część była bardzo podobna, z tym że gimnazjaliści nie rywalizowali na 300m. Najlepszą szkołą wśród młodszych okazała się Szkoła Podstawowa numer 3 zdobywając łącznie 23 medale. Właśnie z tej szkoły wywodzą się nasi reprezentanci(tak również biegali na tych zawodach), a wśród młodzieży wygrali gospodarze Gimnazjum numer 2 z 16 medalami na koncie! W zawodach wzięły udział liczne reprezentacje wszystkich publicznych i prywatnych szkół z Sulejówka. Na bieżni przy Narutowicza przewinęło się 180 zawodników. Dziękujemy za pomoc w organizacji biegaczom z Rozbieganego Sulejówka, nauczycielom wychowania fizycznego, panom konserwatorom za piękne oprzątnięcie boiska, Anecie Mikulskiej za przygotowanie projektu baneru, Dorocie Jarzębskiej za piękne zdjęcia oraz samym uczestnikom za emocje jakie nam dostarczyli! W przyszłym roku planujemy zorganizować pełen mityng lekkoatletyczny z konkurencjami technicznymi! Liczymy na Waszą pomoc i pomysły! Dokładne wyniki dostępne w linkach poniżej : X Mityng Lekkoatletyczny 02.06.2017 – SP – Dziewczynk X Mityng Lekkoatletyczny 02.06.2017- SP Chłopcy X Mityng Lekkoatletyczny 02.06.2017- GIM Kobiet X Mityng Lekkoatletyczny 02.06.2017-GIM Mężczyźni   Zdjęcia autorstwa Doroty Jarzębskiej (Traficco) https://goo.gl/photos/pB3ssRmrguySJXFd7]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *