Halowe Mistrzostwa Polski Masters

Halowe Mistrzostwa Polski Masters post thumbnail image

Rozpoczęła Iwona Michalczyk – Zglińska dystansem 200m! I od razu dostaliśmy zzastrzyk pozytywnej energii, ponieważ po pięknym i szybkim biegu z czasem 31,24 zajęła wysokie 4 miejsce w kategorii K40. Do medalu zabrakło tylko 0,82 sekundy! Zaraz po niej na tym samym dystansie debiutował Wojciech Musiatowicz, który czasem 28,31 zajął 8 miejsce! Na nieco dłuższym dystansie już tak prosto nie było. Dwa okrążenia Toruńskiej Hali – 400m – Iwona pokonała w czasie 72,03 co dało Jej również 4 pozycje w kategorii K40. I znów można powiedzieć otarła się o medal, bo przegrała zaledwie o 0,19 sekundy! Do 300 metra Iwona miała jeszcze medal w garści lecz na końcówce koleżanki dość mocno zaatakowały pozycje medalowe i prawie na równi walczyły o jak najwyższą pozycje. Niestety niedoświadczenie Iwony tu się pokazało, gdzie ta za późno rozpoczęła odpieranie ataku i niestety mimo zapasu sił przegrała na „kratach” brązowy medal. Wojtek Musiatowicz z tym dystansem już miał możliwość zmierzenia się na zawodach w Warszawie. Tym razem dodatkowym przeciwnikiem naszego zawodnika był wirus grypy, mimo lekkiego osłabienia Musiatowicz postanowił przyjechać do Torunia i nie odpuścić tak ważnej imprezy! Na 400 metrów z czasem 64,28 zajął 7 miejsce w kategorii K35. Ta impreza pokazuje pozostałym zawodnikom amatorsko uprawiającym bieganie, że ten sport to nie tylko przemierzanie na oślep kilometrów. To również emocje związane z rywalizacją, ciekawostki techniczne przy różnych konkurencjach i co najważniejsze łapanie nowych znajomości i rywalizacja w bardzo miłym i sympatycznym towarzystwie. Nasi reprezentanci dzięki Halowym Mistrzostwom Polski mogli zaznać chwile sławy widząc swoje poczynania w TV czy na telebimach. Mimo braku przygotowania i obiegania z bieżnią tartanową zawody zaliczamy do bardzo udanych! Przywozimy do Sulejówka dwa czwarte miejsca w Polsce! Jest to bardzo wysokie osiągnięcie i wyróżnia nasz klub z pozostałych ponieważ prowadzimy szkolenie na całym wachlarzu kategorii wiekowej od U12 do U45! P.S. A największe osiągnięcie mimo tych pechowych czwartych miejsc przywozi Iwona Michalczyk-Zglińska tu zacytuje „Kiedyś powiedziałam, że tu wystartuje – Marzenia trzeba spełniać!”   [caption id="attachment_2349" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2350" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2351" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2352" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2353" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2354" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2355" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2356" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2357" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2358" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2359" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2360" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2361" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2362" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption] [caption id="attachment_2363" align="alignleft" width="300"] SONY DSC[/caption]]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *