Powiaty zdobyte!

Powiaty zdobyte! post thumbnail image

Justyna nie ukrywała zadowolenia po biegu[/caption] Rozpoczęły dziewczynki w biegach na 300 metrów. Na starcie od razu w pierwszej serii Justyna Kowalska(stypendystka programu CK Mediator Team) i Aleksandra Szymanowska pokazały kto tu rządzi! Obie zawodniczki z rocznika 2004 (młodszy w rywalizacji) narzuciły mocne tempo biegu i wpadły właśnie w takiej kolejności na metę. Pomiar czasu wskazał znakomity wynik w przypadku Justyny i Oli! Obie poprawiły znacząco rekordy życiowe, odpowiednio Justyna 45.03 i Ola 46,79! Te rezultaty dały nam pierwsze dwa medale i awans na mistrzostwa regionu! [caption id="attachment_2509" align="alignright" width="199"] Szymon chciał przede wszystkim wygrać![/caption] Na tym samym dystansie mieliśmy dwóch Panów: Szymona Łukasiaka z rocznika 2003 i Huberta Zglińskiego (rocznik 2004). Podobnie jak w przypadku dziewczyn ustawili się w pierwszej serii aby nie odwlekać swoich biegów. Bardzo mocne tempo narzucił tym razem Szymon, który do 200 metra szedł na bardzo mocny wynik. Niestety pary zabrakło na ostatniej prostej i mimo wygrania nie udało się poprawić życiówki. Skorzystał z tego Hubert, który nie odpuszczał Szymonowi kroku i na mecie odnotował lepszy czas od dotychczasowych! Dwa pierwsze miejsca i awans do finałów regionalnych należał do nich! Czasy to Szymon 40,16 i Hubert 41,57. Niesłychanego pecha do Mistrzostw Powiatu ma Szymon Makos. W ubiegłym roku na dystansie 1000 metrów uplasował się na 4 miejscu i niestety ta przygoda powtórzyła się w tym roku. Tym razem startował na 400 metrów gdzie popisał się świetnym początkiem i bardzo dynamicznie zmierzał do mety, międzyczasy wskazywały na bardzo dobry rezultat lecz przy 300 metrze, ktoś wyłączył prąd i Szymon z ostatkiem sił dobiegł na drugiej pozycji w serii. Niestety czas 59,97 nie dał miejsca na podium i tym samym Szymon zakończył przygodę z rozgrywkami szkolnymi.   Tak dobrego początku sezonu w wykonaniu naszych zawodników jeszcze nie mieliśmy. Bardzo fajny akcent rocznika 2004 w nowej kategorii wiekowej oraz świetna postawa dwóch Szymonów, którzy pokazali charakter i swoją moc! Teraz trzeba dopracować szczegóły i czekać na swój dzień!

Wyniki:

300m (roczniki 2004 i 2003)
  • Justyna Kowalska – 45.03 (PB) I miejsce
  • Aleksandra Szymanowska – 46,79 (PB) II miejsce
 
  • Szymon Łukasiak – 40,16 I miejsce
  • Hubert Zgliński – 41,57 (PB) II miejsce
400m(roczniki 2002)
  • Szymon Makos – 59,97 (PB) IV miejsce

Zajęcia realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

Nasze zawodniczki są wspierane przez

     ]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *