XI Mityng Lekkoatletyczny w Sulejówku

XI Mityng Lekkoatletyczny w Sulejówku post thumbnail image

Bardzo wartościowe osiągnięcia odnotowano w biegach na 60m dziewczynek, 300m chłopców oraz skoku w dal dziewczynek i chłopców. Jak widać mimo braku kolców lekkoatletycznych na stopach młodzież dawała radę i wywalczyła super czasy na mecie! Czasy wśród najmłodszych roczników schodzące poniżej 10s na 60m oraz skoki za granice 4 metrów to bardzo obiecująca wiadomość. Najbardziej emocjonującą rozgrywką była rywalizacja szkół w sztafetach! Tu dominacje podkreśliły: Szkoła Podstawowa Nr 3 oraz Gimnazjum Nr 2. Jak widać nasze miasto potrzebuje tego typu imprez aby móc wychwycić największe talenty i rozpocząć wstępne szkolenie od najmłodszych lat. Mamy nadzieję, że po tych zawodach nasz klub poszerzy się o dodatkowe przyszłe gwiazdy Lekkiej Atletyki! Tu składamy podziękowania przede wszystkim gospodarzowi obiektu Pani Annie Rogali, która z roku na rok pomaga nam organizować zawody. Impreza nie odbyła by się również gdyby nie wsparcie Miasta Sulejówek, które refundowało nam koszty sędziów oraz nagród! Firmie Traficco (Dorota Jarzębska) za wspaniałe profesjonalne zdjęcia, dla wielu będzie to niesamowita pamiątka! Zawodnikom UKS Herkules i Rozbiegany Sulejówek za pomoc w organizacji i sędziowaniu zawodów. Panu Burmistrzowi Arkadiuszowi Śliwie oraz Koordynatorowi do spraw sportu Pawłowi Wolskiemu za wkład w imprezę i obecność! Dyrekcji szkół biorących udział za pomoc w dekoracjach najlepszych zawodników! I na koniec największe podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy dobrze przygotowali swoich wychowanków i sprawowali nad nimi pieczę podczas całej imprezy! Gdyby nie Wy ta impreza zapewne by się nie odbyła, Dziękujemy! Uchylimy rąbka tajemnicy, że za rok chcemy rozszerzyć działalność lekkoatletyczną w mieście przez organizacje cyklicznych imprez z finałem ogólnopolskim! O tym niedługo …. Poniżej przesyłami pliki z wynikami. Niestety mogą zdarzyć się literówki w nazwiskach bądź imionach, które wynikają z bardzo niechlujnie wypełnianych kart startowych! Jedynie szkoła podstawowa nr 3 czytelnie wypełniła wszystkie kartki, pozostałe trzeba było czasami nawet bardzo długo rozszyfrowywać 😉 WYNIKI:

GALERIA ZDJĘĆ: https://photos.app.goo.gl/FG6FyAPwBTtvsP5W2

Zadanie realizowane przy wsparciu środków finansowych Miasta Sulejówek

]]>

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *